Опис покриттів

Amethyst Onyx Lazurit

Фактурне покриття

Легенда нашої майстерні, бо з нього колись і починалась лінійка пелюсткових барабанів від Novadrum . Саме фактурою ми покривали перші інструменти і до сих пір вони зберигають свій початковий вид. Крім неповторного стилю інструмента, для цього покриття характерна ще й сильна стійкість до зовньшнього серидовища, воно чудово справляється з конденсатом, бездоганно протидіє корозії а також механичним ушкодженням. Те відчуття, коли торкаєшься фактури - це як шкіра дракона або крокодила, щось казкове та магічне. Іншими словами - це практичний вибір, поєднаний з привабливим та єксклюзивним зовнішним виглядом пелюсткового барабану.

Піщане покриття

Це нове відродження старих традицій, це про класику. На самому початку у нас було лише 2 основних кольори це фірмовий синій та чорний в піщаному стилі. Наразі ми вирішили повернути можливість замовляти інструменті в таких кольорах. Це буде чудовим вибором, якщо фактурне покриття здається вам брутальним. До того ж воно має всі переважні властивості, такі як протидія корозії та пошкодженням. Отже піщане покриття це більше про класику музичного інструменту - універсальний колір та захист.

Гладке покриття (лаки)

Окреме місце в житті нашої майстерні посідає покриття лаками - являє собою абсолютно гладку для очей та на дотик поверхню. Це як сліди плям бензину на поверхні драму або кольори веселки чи просто темно-синій колір металу.

Вогняна техніка - вид дизайну коли ми за допомогою полум’я малюємо неповторні візерунки на наших барабанах. Саме так - відтінки, які ви бачите під лаком це натуральні кольори металу, кожному відтинку властива своя температура. Таким чином з’явилися 3 основні стилі термічної обробки - це Літній, Зимній та Веселка.

Отже ідеально підійде для тих хто прагнете натуральності, блиску та яскраво-привабливого інструменту. Попри всі міфи, лаковані інструменти також стійкі до вологи, але вимагають більш обережного ставлення і турботи.


Фактура
Пісок
Лак